آموزشگاه موسیقی غرب تهران - خانه هنر شماره یک
بهترین آموزشگاه موسیقی غرب تهران

آموزشگاه موسیقی غرب تهران

آموزش موسیقی این روزها جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است و کمتر‌ کسی را می‌توان یافت که علاقه‌ای به یادگیری موسیقی نداشته باشد. موسیقی می‌تواند رنگ تازه‌ای به زندگی شما بپاشد و در روزهای پرتنش و پر از گرفتاری این روزها، یاد گرفتن یک ساز و آموزش موسیقی می‌تواند این فرصت را در اختیار شما قرار دهد تا کمی از هرج و مرج و شلوغی روزانه دور باشید.

آموزش موسیقی، همچنین می‌تواند باعث افزایش خلاقیت و رشد مغزی شما شود. بسیاری از محققان توصیه می‌کنند تا کودکان خود را از همان دوران کودکی با موسیقی آشنا کنید و سعی کنید تا نواختن یک ساز را به او بیاموزید. آموزش موسیقی کودکان نه تنها به یادگیری یک مهارت و هنر کودک کمک می‌کند، بلکه باعث رشد خلاقیت کودک نیز می‌شود.

اولین قدمی که برای شروع آموزش موسیقی باید انجام دهید، انتخاب یک آموزشگاه موسیقی خوب و حرفه‌ای است. برای آن که بتوانید یک ساز را به‌خوبی بنوازید، لازم است که این مهارت را از یک استاد حرفه‌ای و درجه یک بیاموزید.

با یک سرچ ساده در اینترنت می‌توانید تعداد زیادی آموزشگاه موسیقی را در اطراف خود پیدا کنید که هر کدام به آموزش سازهای مختلف می‌پردازند؛ اما آیا همه آن‌ها می‌توانند نیازهای شما را به‌خوبی فراهم کنند و یک آموزش اصولی و عالی در اختیار شما قرار دهند؟ ویژگی‌های یک آموزشگاه موسیقی خوب چیست؟ چگونه یک آموزشگاه موسیقی خوب و عالی انتخاب کنیم؟

آموزشگاه موسیقی «خانه هنر شماره یک»، یک آموزشگاه موسیقی غرب تهران است که همه ویژگی‌های یک آموزشگاه موسیقی خوب را دارد. آموزشگاه موسیقی خانه هنر شماره یک، واقع در جنت آباد، امکان برگزاری کلاس‌های موسیقی کودک و بزرگسالان و آموزش انواع سازهای سنتی و غربی را دارد.

دپارتمان موسیقی خانه هنر شماره یک با بهره‌مندی از تیمی مجرب متشکل از مدرسان انواع ساز اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی در موارد زیر می‌کند.

آموزشگاه موسیقی خانه هنر شماره یک؛ بهترین آموزشگاه موسیقی غرب تهران

اگر به دنبال یک آموزشگاه موسیقی در جنت آباد می‌گردید، آموزشگاه موسیقی خانه هنر شماره یک، گزینه مناسبی برای شماست. ما در آموزشگاه موسیقی خانه هنر شماره یک، امکانات ویژه‌ای را برای شما علاقه‌مندان به هنر موسیقی فراهم کرده‌ایم و سعی داریم تا کلاس‌ها و دوره‌های مناسب و حرفه‌ای برای شما عزیزان برگزار کنیم.

اساتید موسیقی ما در آموزشگاه موسیقی خانه هنر شماره یک، بهترین آموزشگاه موسیقی در غرب تهران، با جدیدترین متدها، آماده آموزش موسیقی به شما عزیزان هستند. همچنین شما می‌توانید از دیگر خدمان آموزشگاه موسیقی خانه هنر شماره یک، بهترین آموزشگاه موسیقی در جنت آباد، مثل امکان تمرین رایگان با پیانو در آموزشگاه استفاده کنید.

آموزشگاه موسیقی خانه هنر شماره یک، آموزشگاه موسیقی در تهران، این امکان را برای هنرجویان خود فراهم نموده است تا بتوانند در صورت نداشتن ساز پیانو، تمرینات خود را به صورت کاملا رایگان در این آموزشگاه بگذرانند.

خدمات آموزشگاه موسیقی خانه هنر شماره یک؛ جدیدترین آموزشگاه موسیقی در جنت آباد

ما در آموزشگاه موسیقی خانه هنر شماره یک، انواع سازهای سنتی و غربی را زیر نظر بهترین اساتید آموزش می‌دهیم. همچنین، یکی از ویژگی‌های آموزشگاه ما با سایر آموزشگاه‌های موسیقی، حضور اساتید مخصوص و کاربلد برای آموزش موسیقی به کودکان است. ما در آموزشگاه موسیقی خانه هنر شماره یک، بهترین موسسه موسیقی غرب تهران، باور داریم که برای آموزش موسیقی به کودکان لازم است که از متدهای جدیدتر و مخصوص کودکان استفاده کرد؛ از این رو، از اساتید حرفه‌ای و باتجربه در زمینه آموزش موسیقی به کودکان دعوت کرده‌ایم تا برای آموزش موسیقی کودکان ما را همراهی کنند.

آموزش پیانو در خانه هنر شماره یک

شما می‌توانید یادگیری پیانو را در خانه هنر شماره یک، بهترین آموزشگاه موسیقی جنت آباد، آغاز کنید. پیانو یکی از سازهای پرطرفدار در بین افراد است که نواختن آن حس و حال خوبی را به شما و اطرافیانتان منتقل خواهد کرد.

متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل هزینه بالای خرید ساز پیانو، به سراغ یادگیری این ساز شگفت‌انگیز نمی‌روند؛ اما جای نگرانی نیست. ما در آموزشگاه موسیقی  خانه هنر شماره یک، بهترین موسسه موسیقی غرب تهران، این امکان را برای هنرجویان خود فراهم کرده‌ایم تا بتوانند به صورت کاملا رایگان، در این آموزشگاه با پیانو تمرین کنند. در اینصورت، شما می‌توانید آموزش ساز پیانو را بدون خرید پیانو آغاز کنید و تا زمانی که شرایط خرید پیانو برای شما فراهم شود، تمرینات خود را در آموزشگاه موسیقی خانه هنر شماره یک انجام دهید.

هنرجویان خانه هنر شماره یک می‌توانند به منظور تمرین هر چه بیشتر، تا زمانیکه پیانو نخریده‌اند، به طور کاملاً رایگان از پیانوهای خانه هنر شماره یک استفاده کنند.

آموزش تار در خانه هنر شماره یک؛ بهترین آموزشگاه موسیقی غرب تهران

یکی دیگر از خدمات دپارتمان موسیقی خانه هنر شماره یک، آموزش تار است. تار یکی از سازهای سنتی و اصیل ایرانی است که صدای دلنوازی دارد. یادگیری این تار سخت نیست و شما می‌توانید با کمی تمرین و بهره‌گیری از اساتید مجرب، خیلی سریع این ساز دلنواز و دلنشین را بیاموزید. یک نکته بسیار مهم در مورد آموزش تار این است که حتما زیر نظر یک استاد حرفه‌ای این ساز را یاد بگیرید. امروزه بسیاری از آموزشگاه‌ها، آموزش تار را در برنامه‌های خود قرار داده‌اند؛ اما این ساز باکمک اساتیدی آموزش داده می‌شود که ساز تار به عنوان ساز تخصصی آن‌ها نمی‌باشد.

قطعا شما دوست دارید تا ساز تار را زیر نظر یک استاد حرفه‌ای و تخصصی بیاموزید. ما این امکان را برای شما در آموزشگاه موسیقی خانه هنر شماره یک، بهترین مکان برای آموزش موسیقی در غرب تهران، فراهم کرده‌ایم و شما می‌توانید ساز تار را زیر نظر بهترین اساتید این حوزه بیاموزید.

آموزش تنبک و دف در خانه هنر شماره یک

تنبک یکی از سازهای کوبه‌ای پرطرفدار است که یادگیری آن نیز بسیار آسان است و با کمی تمرین خیلی زود می‌توانید این ساز را بیاموزید. امروزه با یک سرچ ساده در اینترنت متوجه خواهید شد که آموزشگاه‌های بسیاری این ساز را به شما تدریس خواهند کرد؛ اما تفاوت اصلی آموزش ساز تنبک در خانه هنر شماره یک با سایر آموزشگاه‌ها، در نظر گرفتن سطح‌بندی درست برای هنرجویان است. در آموزشگاه موسیقی خانه هنر شماره یک، بهترین آموزشگاه موسیقی در غرب تهران، تدریس با توجه به سطح هنرجو و سابقه او صورت می‌گیرد. این موضوع، هم به پیشرفت خیلی سریع‌تر هنرجو کمک می‌کند و هم از خسته‌کننده شدن کلاس‌ها جلوگیری می‌کند.

دف نیز یکی دیگر از سازهای کوبه‌ای است که یادگیری آن نیاز به تمرین زیاد دارد. برای آن که بتوانید تعادل خود را هنگام نواختن دف حفظ کنید و همچنین وزن ساز را به‌خوبی تحمل کنید، لازم است که علاوه بر تمرین زیاد، این ساز را به صورت اصولی بیاموزید. در آموزشگاه موسیقی خانه هنر شماره یک، شما ساز دف را به صورت کاملا اصولی و حرفه‌ای و با آگاهی از وضعیت صحیح بدن و تمرینات تقویت دست‌ها، بدون هیچگونه فشاری روی دست، آموزش خواهید دید.

آموزش سه تار خانه هنر شماره یک؛ بهترین آموزشگاه موسیقی در جنت آباد

اگر به دنبال آموزش سه تار هستید و در حوالی جنت آباد زندگی می‌کنید، باید بگوییم که بهترین آموزشگاه برای یادگیری سه تار، خانه هنر شماره یک است. ما در دپارتمان موسیقی خانه هنر شماره، آموزش سه تار را زیر نظر بهترین اساتید این حوزه برای شما فراهم کرده‌ایم و آماده آموزش این ساز بسیار دلنشین و کهن ایرانی، به شما عزیزان هستیم.

اگر قصد یادگیری سه تار را دارید، هیچ نگرانی بابت هزینه کلاس‌های خود نداشته باشید. ما در آموزشگاه موسیقی خانه هنر شماره یک، بهترین و مقرون به صرفه‌ترین هزینه‌ها را برای کلاس‌های خود در نظر گرفته‌ایم.

آموزش گیتار و گیتار الکتریک در خانه هنر شماره یک؛ بهترین آموزشگاه موسیقی در غرب تهران

گیتار به یکی از سازهای محبوب در بین جوانان تبدیل شده است و بسیاری از افراد این ساز را به عنوان ساز اول برای آموزش انتخاب می‌کنند. یادگیری گیتار نیازمند یکسری مهارت‌های خاص است و لازم است که مرحله به مرحله این مهارت‌ها را بیاموزید و به مرور پیشرفت کنید. ما در خانه هنر شماره یک، بهترین آموزشگاه موسیقی در جنت آباد، این فضا را برای شما فراهم کرده‌ایم تا بتوانید در محیطی کاملا حرفه‌ای، به آموزش گیتار بپردازید.

شما می‌توانید در ابتدای شروع دوره آموزش گیتار، سبک مورد نظر خود را، اعم از کلاسیک، فلامنکو، پاپ و … انتخاب کنید و مطابق با سلیقه خود آموزش گیتار را شروع کنید. همچنین اگر اطلاعات دقیقی درباره سبک‌های مختلف ندارید و نمی‌دانید که کدام سبک مناسب شماست، می‌توانید در دوره عمومی آموزش گیتار آموزشگاه موسیقی خانه هنر شماره یک شرکت کنید و سپس در مورد انتخاب سبک خود تصمیم بگیرید.

همچنین ما در آموزشگاه خانه هنر شماره یک، گیتار الکتریک یا گیتار برقی را نیز آموزش می‌دهیم. این ساز کمی خاص‌تر بوده و به عنوان یک ساز مدرن و جدید شناخته می‌شود و علاقه‌مندان خاص خود را دارد؛ از این رو ممکن است گیتار الکتریک در همه آموزشگاه‌های موسیقی تدریس نشود؛ اما ما در آموزشگاه موسیقی خانه هنر شماره یک، بهترین آموزشگاه موسیقی غرب تهران، این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم که این ساز را زیر نظر بهترین و حرفه‌ای‌ترین اساتید آموزش ببینید.

ما در خانه هنر شماره یک، با در نظر گرفتن شرایط هنرجویان گرامی، کاملاً در کنار شما هستیم. از مسائل مالی برای هزینه کلاس‌ها گرفته تا بهره‌گیری از برترین اساتید گیتار الکتریک! کافیست برای یادگیری گیتار الکتریک با خانه هنر شماره یک ارتباط برقرار کنید و ادامه روند آموزش را تماماً بر عهده مدرسان مجرب خانه هنر شماره یک بگذارید.

آموزش ویولن در آموزشگاه موسیقی غرب تهران

ویولن نیز یکی دیگر از سازهای پرطرفدار است که ممکن است در شروع فرآیند یادگیری آن کمی شک داشته باشید. ویولن جزو یکی از سخت‌ترین سازها برای یادگیری است و در شروع یادگیری ممکن است که برای شما دشوار باشد؛ اما با ادامه دادن و تمرین زیاد خیلی زود می‌توانید این ساز جذاب و دلنشین را بیاموزید.

ما در آموزشگاه موسیقی خانه هنر شماره یک، بهترین آموزشگاه موسیقی غرب تهران، ساز ویولن را در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته و در دو سبک کلاسیک و ایرانی به شما عزیزان آموزش می‌دهیم. اگر هیچ سابقه آموزشی ندارید، توصیه می‌شود که از سطح مبتدی این ساز را آغاز کنید. در سطح مبتدا علاوه بر آموزش‌های ابتدایی ویولن، ریتم، نت‌خوانی و … را نیز به شما آموزش می‌دهیم تا در ادامه مسیر، راحت‌تر پیش بروید. همچنین اساتید ما در انتخاب و خرید ساز مناسب نیز به شما مشاوره خواهند داد.

برای اطلاع از شرایط و جزییات این کلاس‌ها می‌توانید با خانه هنر شماره یک در تماس باشید.

آموزش کمانچه در خانه هنر شماره یک

کمانچه یکی از سازهای سنتی ایرانی است که صدای بسیار دلنشینی دارد. بدون شک، با به میان آمدن اسم کمانچه، همه ما یاد استاد کلهر و کمانچه‌نوازی بی‌بدیل ایشان می‌افتیم. اگر می‌خواهید این ساز اصیل و جذاب را آموزش ببینید، می‌توانید در کلاس‌های آموزش ساز کمانچه در آموزشگاه موسیقی خانه هنر شماره یک، بهترین آموزشگاه موسیقی در جنت آباد، شرکت کنید. ما ساز کمانچه را زیر نظر بهترین اساتید این حوزه به شما عزیزان آموزش خواهیم داد.

با توجه میزان تمرین و استعداد هنرجو، می‌توان پس از ۶ ماه الی یک سال انتظار این را داشت که هنرجو بتواند بر مباحث اصلی و پایه نوازندگی کمانچه مسلط شود.

آموزش کاخن در خانه هنر شماره یک

یکی دیگر از سازهای کوبه‌ای که این سال‌های اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است، ساز کاخن است. یادگیری کاخن بسیار آسان است و شما می‌توانید با کمی تمرین این ساز را به‌راحتی بیاموزید. برخلاف تصور عموم که باور دارند آموزش مجازی ساز کاخن ممکن است، ما توصیه می‌کنیم که حتما به صورت حضوری در کلاس‌های کاخن شرکت کنید تا با اصول و قواعد کلی این ساز آشنا شوید و آموزش کاخن را به صورت اصولی بیاموزید. ما در خانه هنر شماره یک، این ساز را زیر نظر بهترین اساتید به شما آموزش می‌دهیم.

ما در خانه هنر شماره یک، آموزش سنتور را برای دو گروه سنی کودک و بزرگسال، به صورت جداگانه و تخصصی ارائه می‌دهیم. از آن جایی که درک کودکان از موسیقی با بزرگسالان متفاوت است، پس برای آموزش سنتور به کودکان و نوجوانان از اساتیدی که تجربه کار با کودک دارند و از متدهای آموزش کودکان استفاده می‌کنند، دعوت به همکاری کرده‌ایم.

آموزش سنتور در خانه هنر شماره یک؛ بهترین آموزشگاه موسیقی در جنت آباد

سنتور نیز یکی دیگر از سازهای ایرانی است که شما می‌توانید خیلی سریع آن را بیاموزید. آموزش سنتور و رسیدن به سطح متوسط، تقریبا سه ماه طول می‌کشد؛ البته اگر این ساز را در خانه هنر شماره یک بیاموزید، بخشی از این دوره سه ماه مختص به آموزش‌های آکادمیک این ساز می‌شود. آموزش آکادمیک اگرچه در ظاهر بی‌فایده به نظر می‌رسد و متاسفانه در بسیاری از آموزشگاه‌ها تدریس نمی‌شود، اما بسیار تاثیرگذار خواهد بود و تاثیر آن را در طول دوره مشاهده خواهید کرد. تجربه نشان داده است که هنرجویانی که در آموزش آکادمیک سنتور موفق‌تر بودند، در نواختن سنتور نیز بسیار موفق‌تر عمل می‌کنند.

آموزش موسیقی ارف به کودکان

ارف که به عنوان موسیقی کودکان نیز شناخته می‌شود، سبکی از موسیقی است که مختص کودکان طراحی شده است. اگر قصد دارید که کودک شما نواختن سازی را شروع کند، بهتر است که پیش از آن حتما در کلاس‌های ارف شرکت کند تا با ریتم و موسیقی بیشتر آشنا شود. اساتیدی که کلاس‌های ارف را در خانه هنر شماره یک برگزار می‌کنند، تجربه کافی در آموزش موسیقی کودکان دارند و انواع ریتم و کلام را به صورت کاملا تخصصی و متناسب با سن کودک به او آموزش می‌دهند. در اصل، در کلاس‌های ارف، کودک یاد می‌گیرد که احساسات خود را به زبان موسیقی منتقل کند و اولین قدم برای آموزش موسیقی به کودک، ارف است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۰٪ تخفیف!

           ثبت نام کلاس‌های

         پیانو، گیتار، هنگ‌درام،             ویلن، تنبک، موسیقی                کودک و نقاشی

برای روزهای    پنج‌شنبه!

درخواست ثبت نام

پیمایش به بالا