کلاس گیتار الکتریک در غرب تهران - خانه هنر شماره یک

کلاس گیتار الکتریک در غرب تهران

گیتار الکتریک یکی از سازهای بسیار جذاب است که طرفداران خاص خود، به خصوص در بین نوجوانان را دارد. گیتار الکترونیک، به نوعی شبیه گیتار کلاسیک است؛ با این تفاوت که صدای آن توسط یک وسیله الکتریکی به نام پیکاپ تقویت می‌شود. معمولا از گیتار الکتریک در سبک‌های موسیقی مثل جاز، راک، متال و بلوز استفاده می‌شود و نواختن آن در سایر سبک‌ها خیلی رایج نیست.

گیتار الکتریک اگرچه ظاهری شبیه به گیتار دارد، اما آموزش گیتار الکتریک کاملا با گیتار متفاوت است و اصول نت‌خوانی و نواختن آن کاملا متفاوت است. از آن جایی که گیتار الکتریک خیلی رایج و مرسوم نیست، پیدا کردن یک کلاس گیتار الکتریک برای شروع آموزش گیتار الکتریک بسیار دشوار است.

اگر قصد شرکت در کلاس گیتار الکتریک را دارید، باید این کار را زیر نظر یک استاد ماهر که تجربه و توانایی بالایی در نواختن گیتار الکتریک دارد، شروع کنید. علاوه بر این، شناخت اصول گیتار الکتریک و نت‌خوانی آن از جمله مهارت‌های بسیار مهم است که در کلاس گیتار الکتریک باید یاد بگیرید.

اگر نگاهی به آگهی‌های اینترنتی بیاندازید، با تعداد زیادی آموزشگاه موسیقی روبه‌رو خواهید بود که ادعا می‌کنند آموزش گیتار الکتریک را به صورت تخصصی به شما یاد خواهند دارد؛ اما آیا همه این آموزشگاه‌ها از کیفیت و استانداردهای لازم برای آموزش گیتار الکتریک برخوردارند؟

کلاس گیتار الکتریک باید در یک آموزشگاه حرفه‌ای و تخصصی صورت بگیرد و امکان تمرین زیر نظر یک استاد ماهر را برای شما فراهم کند. از آن جایی که تعداد علاقه‌مندان کلاس گیتار الکتریک نسبت به سایر سازها کم‌تر است، طبیعتا اساتید و مربیان آموزش گیتار الکتریک نیز به نسبت سایر سازها کمتر خواهد بود و پیدا کردن یک استاد آموزش گیتار الکتریک برای شما کمی دشوار خواهد بود.

پیش از آن که در کلاس گیتار الکتریک ثبت نام کنید، حتما پیشینه آموزش کلاس گیتار الکتریک در آن آموزشگاه و مهارت اساتید آن را بررسی کنید تا بتوانید درست انتخاب کنید. اگر از ابتدا گیتار الکتریک را زیر نظر یک استاد ماهر آموزش نبینید، ممکن است خیلی دیر در این ساز و نواختن گیتار الکتریک پیشرفت کنید و همین موضوع باعث دلسرد شدن شما شود. پس بهتر است هنگام انتخاب کلاس گیتار الکتریک، حتما دقت کافی را داشته باشید.

در این نوشته بلاگ خانه هنر شماره یک، بهترین آموزشگاه موسیقی غرب تهران، می‌خواهیم درباره کلاس گیتار الکتریک و نحوه برگزاری کلاس گیتار الکتریک در اموزشگاه خانه هنر شماره یک صحبت کنیم. اگر شما هم قصد ثبت نام در کلاس گیتار الکتریک را دارید، توصیه می‌کنیم در ادامه این نوشته با ما همراه باشید.

اگر به دنبال یک آموزشگاه موسیقی خوب و حرفه‌ای در غرب تهران هستید که آموزش گیتار الکتریک را به صورت حرفه‌ای و تخصصی ارائه دهد، ما به شما خانه هنر شماره یک را پیشنهاد می‌کنیم. کلاس گیتار الکتریک در خانه هنر شماره یک به صورت کاملا تخصصی و زیر نظر بهترین اساتید این حوزه صورت می‌گیرد و شما می‌توانید خیلی زود در نواختن گیتار الکتریک پیشرفت کنید.

آموزش گیتار الکتریک

اگر شما هم قصد یادگیری گیتار الکتریک را داشته باشید، حتما متوجه شده‌اید که آموزش گیتار الکتریک با کم و کاستی‌های زیادی روبه‌رو هست و همچون سازهایی مثل پیانو و گیتار کلاسیک، کلاس آموزش گیتار الکتریک در دسترس شما نخواهد بود.

اگر می‌خواهید خیلی سریع و اصولی، گیتار الکتریک را یاد بگیرید، لازم است که به سراغ اساتید و کلاس گیتار الکتریک بروید که تمامی این موارد را از پایه و به صورت اصولی به شما آموزش می‌دهند.

بسیاری از هنرجویان، ماه‌ها تلاش و جستجو کردند تا بتوانند در نهایت بهترین کلاس آموزش گیتار الکتریک را برای آموزش این ساز جذاب پیدا کنند تا استانداردهای لازم را داشته باشید. آموزش گیتار الکتریک نیاز به آموزش و یادگیری نحوه صحیح درست نشستن و در دست گرفتن گیتار، گرفتن پیک در دستان و ضربه زدن با پیک، درست قرار دادن انگشتان روی گیتار و سیم‌ها، گرم کردن انگشتان دست و … دارد.

 

آموزش گیتار الکتریک در خانه هنر شماره یک، بهترین کلاس گیتار الکتریک در غرب تهران به صورت کاملا اصولی و زیر نظر بهترین اساتید این حوزه صورت می‌گیرد. شما از همان جلسه اول نواختن گیتار الکتریک را به صورت تخصصی و طبق قواعد و اصول آن می‌آموزید. همچنین اساتید گیتار الکتریک، به شما آموزش‌ها و تمرین‌های پایه، اعم از نت‌خوانی و آکوردهای مختلف را یاد خواهند داد و شما را در آموزش همراهی خواهند کرد.

آموزش گیتار الکتریک چقدر طول می‌کشد؟

یکی از سوالات متداول هنرجویان درباره کلاس گیتار الکتریک این است که آموزش گیتار الکتریک چقدر طول می‌کشد و پس از چه مدتی می‌توانند به یک نوازنده گیتار الکتریک تبدیل شوند. باید گفت که پاسخ قطعی و مشخصی برای این سوال وجود ندارد. آموزش گیتار الکتریک و حرفه‌ای شدن در آن به عوامل مختلفی مثل مهارت و استعداد هنرجو، مهارت استاد و مدت زمان تمرین هفتگی بستگی دارد.

اما به طور کلی، فرآیند یادگیری گیتار الکتریک بین ۶ الی ۲ سال زمان نیاز دارد و با تمرین مداوم و نواختن قطعات جدید می‌توانید در این ساز پیشرفت کنید و به مرور زمان حرفه‌ای شوید.

آموزش گیتار الکتریک شاید در ابتدا خیلی کند پیش برود و تا زمانی که بتوانید اولین قطعات خود را بنوازید، زمان زیادی طول بکشد؛ اما در نظر داشته باشید که با تمرین خیلی زود می‌توانید این ساز را بیاموزید؛ پس در مسیر آموزش گیتار الکتریک صبر داشته باشید و خیلی سریع، دلسرد نشوید.

در آموزش گیتار الکتریک حضوری، استاد هنرجو را کاملا زیر نظر دارد و تمرینات و نواختن هنرجو را با دقت بررسی می‌کند و در صورت بروز اشکال و ایراد، در همان لحظه مداخله کرده و آن را رفع می‌کند؛ پس هنرجو می‌تواند در همان ابتدا گیتار الکتریک را به صورت اصولی بیاموزد و در نواختن خیلی سریع پیشرفت کند.

آیا آموزش گیتار الکتریک به صورت مجازی مناسب است؟

با یک سرچ ساده در اینترنت، با انواع دوره‌های آموزش گیتار الکتریک به صورت مجازی آشنا خواهید شد. این دوره‌ها شامل ویدیو‌های آماده و از پیش ضبط شده‌ای می‌باشند که استاد برای همه هنرجویان، بدون در نظر گرفتن مهارت و توانایی‌های هنرجو، آماده کرده است و آن را در اختیار شما قرار می‌دهد. اگرچه ممکن است با مشاهده این ویدیو‌ها بتوانید گیتار الکتریک را به صورت مختصر بیاموزید، اما توجه داشته باشید که برای آموزش طبق قواعد و آموزش اصولی، کلاس حضوری برای شما بهتر خواهد بود.

در آموزش گیتار الکتریک حضوری، استاد هنرجو را کاملا زیر نظر دارد و تمرینات و نواختن هنرجو را با دقت بررسی می‌کند و در صورت بروز اشکال و ایراد، در همان لحظه مداخله کرده و آن را رفع می‌کند؛ پس هنرجو می‌تواند در همان ابتدا گیتار الکتریک را به صورت اصولی بیاموزد و در نواختن خیلی سریع پیشرفت کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست ثبت نام

اسکرول به بالا